Sprzedam mieszkanie
Police Pokaż na mapie ›
Dodane: Niedziela, 22 Marzec, 2026 19:40
360 000 zł
10942 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:32,90 m2
- Liczba pokoi:1 pokój
- Zabudowa:Blok
- Tech. budowy:Cegła
- Piętro :3 piętro
- Liczba pięter:3 piętra
- Rynek:Wtórny
- Stan:Do zamieszkania
- Forma kuchni:Oddzielna
- Sprzedaż:Bez pośredników
- Inf. dodatkowe:Balkon, Piwnica
- Cena: 360 000 zł / 10942 zł/m2
- Ulica: Piłsudskiego
Opis oferty
Na sprzedaż przytulne, 1-pokojowe mieszkanie o bardzo dobrym nasłonecznieniu – jasne, ciepłe i komfortowe na co dzień.Lokal został funkcjonalnie zagospodarowany – znajduje się tu zabudowana szafa z lustrami, która optycznie powiększa przestrzeń oraz zapewnia dużo miejsca do przechowywania. W korytarzu dodatkowo praktyczna wnęka na odzież i obuwie.
Łazienka wyposażona jest w wannę, co daje możliwość zarówno szybkiego prysznica, jak i relaksującej kąpieli.
Mieszkanie posiada słoneczny balkon oraz piwnicę.
Ogromnym atutem mieszkania jest doskonała lokalizacja – w najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe, m.in. Lidl, Biedronka, Netto, Rossmann, Pepco, bank oraz stacja benzynowa.
Mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane, co zapewnia szybki dojazd do centrum i okolicznych miejscowości. Położone przy ul. Piłsudskiego – na wjeździe do Nowych Polic.
Idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i jako inwestycja pod wynajem.
Lokalizacja: Police
Kategoria: Nieruchomości » Mieszkania » Sprzedaż
Cena: od 306000 zł do 414000 zł Powierzchnia : od 28 m2 do 38 m2
Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach
Iwona
Konto prywatne
Na Lento.pl od 22 mar 2026
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
- Wypromuj ogłoszenie
- Zgłoś naruszenie
- Drukuj ulotkę
- Edytuj/usuń ogłoszenie
- Udostępnij ogłoszenie